Молодіжний фотоконкурс «Посміхнись Донецьку!»Покажи, яка цікава, яскрава, творча і позитивна молодь живе в місті Донецьку – візьми участь у молодіжному фотоконкурсі «Посміхнись Донецьку!». Захоплення та інтереси, мрії, бажання і прагнення, все, чим живуть сучасні молоді люди міста, а також щирі емоції та позитивний погляд – ось, що повинно бути у твоїх фотографіях.

Для того щоб взяти участь у конкурсі не обов’язково бути професійним фотографом. Учасниками конкурсу можуть бути всі бажаючі молоді люди у віці від 14 до 35 років.

Фотографії приймаються
до 15 травня 2011 року включно. Для участі необхідно заповнити он-лайн заявку на сайті Центру мистецтв «ЕкоАрт» (http://ekoart.org) і прикріпити до неї зроблені тобою фотографії або вислати їх на e-mail: zayavka.konkurs@gmail.com.
Від одного автора приймається не більше 5 робіт, що відповідають темі конкурсу. Кращі роботи увійдуть до фотоальбому, який буде презентований під час святкування Дня молоді у Донецьку.

Молодіжний фотоконкурс «Посміхнись Донецьку!» організований Донецьким міським молодіжним центром мистецтв «ЕкоАрт» за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та міжнародних зв’язків Донецької міської ради. Умови участі та порядок проведення конкурсу викладені в Положенні на сайті Центру мистецтв «ЕкоАрт» (http://ekoart.org).


Прес-анонс


Контакти:
Додаткова інформація по e-mail: zayavka.konkurs@gmail.com або за тел. 063-772-37-09 (Любов Новикова), 095-494-18-21 та 097-292-80-60 (Валентина Сахненко).

Источник: mozhlyvosti.in.ua

Смотреть еще:

Комментарии закрыты