Мета конкурсу: Добір кращих світлин української фотожурналістики й авторів-аматорів для популяризації на шпальтах газети «День», у виставкових залах України та за кордоном, у мережі Інтернет, стимулювання професійного і творчого зростання учасників конкурсу.

НОМІНАЦІЇ:

- Події
- Особистість
- Життя, як воно є
- Український світ
- Світ очима дітей (до 18 років)
* Зарахування фотографій до певної категорії здійснює журі конкурсу

УМОВИ КОНКУРСУ:

До участі уфотоконкурсі запрошуємо професійних фотографів, фотожурналістів, аматорів, дітей до 18 років.

Приймаємо чорно-білі та кольорові фотографії виставкової якості розміром 30х40 см, максимальна кількість від одного учасника — 10 робіт.

Фотографії приймаємо до 15 вересня 2013 р.

До знімків потрібно додати:

Контактні дані учасника: П.І.Б., адреса, телефон, e-mail (для дітей — батьків).
Електронний варіант фотороботи, записаний на цифровий інформаційний носій (CD або DVD) у форматі JPEG.
Копії паспорта (першу, другу, третю, четверту сторінки та сторінку, на якій зазначено місце реєстрації) та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.
В окремих випадках:

Дозвіл і контактна інформація батьків дитини віком до 18 років, що зображена на фото, — на демонстрацію цього фото.
Дозвіл і контактна інформація батьків дитини-авторафото віком до 14 років — на участь у конкурсі і демонстрацію фото.
Зразки дозволів редакція надаватиме за запитом.

Участь у конкурсі — безкоштовна!!!

Роботи конкурсантів, які не дотрималися зазначених вище вимог і переліку документів, журі конкурсу не розглядатиме.

Учасники фотоконкурсу своєю участю стверджують та гарантують, що вони є авторами надісланих робіт, мають авторські права на роботи, які беруть участь у фотоконкурсі, не передавали авторських прав іншим особам, крім організаторів конкурсу, та фактом участі у фотоконкурсі не порушують авторських прав третіх осіб.

У разі виявлення неправдивості наведеної вище інформації про авторські права та недотримання зазначених гарантій, конкурсанти зобов’язані взяти вирішення всіх претенезій на себе і відшкодувати організаторам всі можливі збитки, зокрема — втрачену вигоду.

Надіслані на фотоконкурс роботи не рецензуватимуть та не повертатимуть.

Надсилаючи роботи для участі у фотоконкурсі, автори погоджуються з правом організатора фотоконкурсу на безкоштовне долучення їхніх імен і прізвищ до списків учасників у рекламних цілях організаторів для популяризації фотоконкурсу.

Надсилаючи роботи для участі у фотоконкурсі, конкурсанти погоджуються з його умовами.

Журі конкурсу має право визначати переможців, встановлювати їм нагороди, премії, зокрема й моральне заохочення шляхом публікації фотографій у газеті «День» та в її інтернет-версії із зазначенням авторства та виплатою гонорару згідно з редакційними розцінками, а також використовувати світлини іншим чином, зазначеним в умовах фотоконкурсу.

Організатори мають право використовувати отримані на конкурс роботи з метою популяризації проекту та в інших акціях газети «День» із зазначенням авторства.

Обов’язкова умова отримання призів — особиста присутність переможців на урочистій церемонії нагородження в жовтні 2013 р.

Переможці та призери фотоконкурсу мають самостійно сплатити обов’язкові податки та збори згідно з чинним законодавством України; відповідають за достовірність наданої ними інформації та документів для нарахування податків та зборів.

Заміна призів грошовим еквівалентом неможлива.

Прийняття умови фотоконкурсу накладає на учасника певні обов’язки і регламентує дії учасника в фотоконкурсі. Умови фотоконкурсу є змішаним публічним договором, який містить елементи договору про участь у конкурсі, авторського договору про передачу прав на використання об'єкта авторського права.

ЧЕКАЄМО РОБОТИ ЗА АДРЕСОЮ:

Україна, 03115, м. Київ, пр-т Перемоги, 121Д, із поміткою: «Фотоконкурс «День-2013»

Источник: day.kiev.ua

Смотреть еще:

Комментарии закрыты