До триріччя своєї успішної діяльності Публічне акціонерне товариство ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БАНК РОЗВИТКУ (ПАТ «ВБР») оголошує фотоконкурс «Вміємо Бачити Радість», що проводитиметься під патронатом Національної Спілки фотохудожників України (НСФХУ). Патронат НСФХУ № 06/2012.

Мета акції - поширити впізнаваність Банку серед цільової аудиторії та залучити українських фотографів до фотоконкурсу. Ціль фотоконкурсу - зафіксувати моменти радості і щастя - ті почуття, які роблять нас сильнішими, чистішими, добрішими, показати, що українці ніколи не втрачають оптимізму, впевненості у своїх силах, здатності радіти, уміння в повсякденних дрібницях, в самих повсякденних явищах бачити проблиски прекрасного . Адже саме українському народові властиве переважання духовного над матеріальним, вміння «бачити» і відчувати не тільки розумом, але й серцем. Недарма «феномену» української душі присвячено стільки трактатів і наукових праць.

У багатьох фактах і подіях є глибинний, не відразу осягнутий сенс. Кожне фото учасників акції має бути спробою розкрити цей шифр, виявити через зображення прагнення людини до щастя.
Кожен бачить в одній і тій ж події свій меседж, свій посил. Ми чекаємо знімків, які відкривають в безбарвному, на перший погляд, потоці повсякденності чарівні моменти, здатні народжувати натхнення, підвищувати настрій, множити в нас і навколо нас добро і радість.
Як відомо, кожен фотограф по-різному бачить ракурс, візуалізацію того чи іншого сюжету. Ми закликаємо учасників акції бути креативними і неповторними, ми хочемо бачити в ваших роботах «дзеркало української душі» і відображення тих почуттів та емоцій, які і складають те, що ми звикли називати словами «радість», «щастя».

Свої роботи завантажуйте на сайті Національної Спілки фотохудожників України www.photospilka.com у розділі КОНКУРСИ САЙТУ після реєстрації на сайті з обов‘язковим зазначенням телефону і електронної адреси. Розмір файлів у форматі jpg, роздільною здатністю 72dpi в межах 300 Кб. Не більше п‘яти робіт від автора. Файли підписувати за зразком: Василь Петрів_ Донецьк_Радісний день.Фотоконкурс триватиме з 27 березня і до 00.00 год. 23 квітня 2012 року.

Для конкурсного відбору і визначення переможців створено журі, що складається з керівництва Публічного акціонерного товариства ВСЕУКРАЇНСЬКОГО БАНКУ РОЗВИТКУ (Голова Правління ПАТ «ВБР» В. І. Арбузова, Перший заступник Голови Правління ПАТ «ВБР» Г. Д. Гурова) та членів НСФХУ (Голова Правління НСФХУ Микола Іващенко, члени НСФХУ Юрій Косін та Роман Михайлюк).

Звертаємо вашу увагу, що всі завантажені на сайті роботи будуть оцінені в он-лайн режимі користувачами сайту, за підсумками якого буде обраний кращий знімок в номінації «Переможець глядацьких симпатій».

Підсумки фотоконкурсу будуть опубліковані на сайті НСФХУ (www.photospilka.com) та на сайті банку ВБР (www.vbr-bank.com.ua ).

За підсумками фотоконкурсу банк ВБР надасть переможцям грошові винагороди за кращі роботи:

- за знімок, який зайняв 1-е місце - 10 000 грн*.
- за знімок, який посів 2-е місце - 7000 грн.*
- за знімок, який посів 3-є місце - 5000 грн.*
- за кращий знімок за підсумками он-лайн голосування - до 1000 грн.*

*без урахування ПДФО

Источник: photospilka.com

Смотреть еще:

Комментарии закрыты