Не існує жодної людини на Землі, життя якої не мало б смислу. Ми можемо відчути його у найпростіших речах - у фарбах неба перед заходом сонця, у пелюстках ромашки, в усмішці дитини, у стомленому погляді дідуся, у філіжанці кави, у подиху весняного вітру, у теплих маминих руках... Цей перелік нескінченний - як нескінченна й кількість тих щасливих миттєвостей, в які ти відчуваєш: «Я є, і я є недаремно в цьому світі». Поділіться своїм смислом - можливо, він стане відкриттям для іншої людини і навчить її бачити набагато більше прекрасного навколо себе.

У конкурсі може брати участь не більше ніж 5 фотографій від кожного учасника.

Вимоги до фотографій: більша сторона - 850 пікселів, 72 dpi.

На конкурс приймаються кольорові і чорно-білі роботи, виконані в техніці фотографії.

Фотоколажі конкурсній оцінці не піддаються.

Для популяризації фотоконкурсу, організатори залишають за собою право на використання фотографій в некомерційних цілях, без виплати автору гонорару.

Фотографії в електронному вигляді необхідно надіслати до 15 жовтня 2011 року на адресу: photokonkurs@newacropolis.org.ua з поміткою «На фотоконкурс».

В окремому файлі вкажіть ваше прізвище, ім'я та по-батькові, сферу професійної діяльності та контактні дані: поштову та електронну адресу, контактний номер телефону.

Найкращі 40 фото будуть експонуватися в галереї «Арете» за адресою: Київ, вул. Щербакова 9А з 5 по 20 листопада 2011 року, а також будуть опубліковані на сторінці блогу «Людина в пошуках смислу».

Участь у конкурсі безкоштовна. Після першого етапу конкурсу відібрані для експозиції фотографії учасники подають у роздрукованому вигляді (30?40) до галереї «Арете». Після завершення виставки учасники мають право забрати свої роботи.

Призовий фонд: 1 місце - 500 грн., 2 місце - 300 грн., 3 місце - 200 грн.

Вручення призів відбудеться під час Дня відкритих дверей філософської школи «Новий Акрополь» - 19 листопада 2011 року.

Сайт Філософської школи "Новий Акрополь" NewAcropolis.org.ua

Источник: photospilka.com/

Смотреть еще:

Комментарии закрыты