Фотоконкурс "Базаар Фешн Форвард"Організатором проведення Конкурсу «Базаар Фешн Форвард» виступає Видавничий дім «Індепендент Медіа.
Конкурс триває з 01 березня 2011 р. до 15 травня 2011 р. (включно).

УМОВИ УЧАСТІ В КОНКУРСІ ТА ГОЛОСУВАННІ.
Брати участь у Конкурсі мають право громадяни України (Учасники), віком від 18 років до 32 років включно та мають досвід роботи в індустрії моди стилістом, дизайнером одягу або фотографом.

Для того, щоб взяти участь у Конкурсі необхідно:
- зареєструватися на сайті www.bazaarfashionforward.com;
- заповнити на сайті www.bazaarfashionforward.com Анкету, яка містить інформацію про Учасника (Прізвище, ім‘я, електронну адресу, номер домашнього та/або мобільного телефону), завантажити на сайтіwww.bazaarfashionforward.com 1 фотографію Учасника;
- заповнити поля анкети про освіту, спеціальні курси та про досвід праці в індустрії моди  на сайтіwww.bazaarfashionforward.com.
- завантажити на сайті мотиваційний лист, який пояснюватиме причини участі у проекті, розкаже про плани на майбутнє та який, на думку Учасника, зможе пояснити, чтому саме www.bazaarfashionforward.com;мотиваційний лист має бути стислим (до 1000 слів).
- завантажити на сайті www.bazaarfashionforward.com конкурсі роботи* Учасника.

Розмір однієї фотографії, що завантажується Учасником на сайт, не повинен перебільшувати  900, але бути не менше 700 пікселей по довгому боку. Роздільна здатність – 300 dpi.  Формат фотографії – jpg. Для кольорових фотографій рекомендується AdobeRGB або RGB. Для чорно-білих – Gamma 2.2. Формат CMYK не дозволяється.

Переможці конкурсу визначаються комісією, до складу якої входить Головний редактор українського видання Harper’s Bazaar, редактори розділу моди українського видання Harper’s Bazaar, арт-директор українського видання Harper’s Bazaar, продюсер спеціальних проектів українського видання Harper’s Bazaar.

Переможці Конкурсу визначаються в номінаціях: кращий дизайнер, кращий фотограф, кращій стиліст на думку українського видання Harper’s Bazaar. Загальна кількість Переможців – 3 особи, по одній особі в кожній номінації. Для визначення Переможців комісія вивчає надані Учасниками матеріали та інформацію, а також може запросити Учасників на співбесіду і врахувати при визначенні Переможців результати співбесід.

Кожен з Переможців Конкурсу має право на отримання Заохочення Конкурсу.
Визначення Переможців Конкурсу відбудеться 15 червня  2011 р.

Заохоченням для трьох Переможців буде можливість в період з 20 червня 2011 р. до 25 липня 2011 р. за рахунок Організатора (ліміт 50 000 грн. на проект) та за участю редакції журналу Harper’s Bazaar в м. Києві реалізувати  спільний авторський проект, що передбачає створення колекції одягу, фешн-зйомки колекцію одягу.

Фотографії та літературні твори Переможців можуть бути опублікованими в українському виданні Harper’s Bazaar

За результатом реалізації Переможцями спільного авторського проекту і у випадку відзнаки Переможців комісією, Організатором можуть бути призначені додаткові заохочення для Учасників у вигляді обміну досвідом с професіоналами українського видання Harper’s Bazaar протягом 4 тижнів для кращого фотографа, кращого стиліста на думку українського видання Harper’s Bazaar, та обмін досвідом з провідним дизайнером для кращого дизайнера на думку українського видання Harper’s Bazaar.

Положення конкурсу

Контакти:
http://www.facebook.com/Harpers.Bazaar.Ukraine

www.bazaarfashionforward.com

Источник: mozhlyvosti.in.ua

Смотреть еще:

Комментарии закрыты