Проект «Меломан» презентує: Тарас Чубай (лідер гурту «Плач Єремії») з програмою співаної поезії. 22 лютого о 21:00 у столичному арт-клубі 44.

Цього вечора ви почуєте композиції Тараса Чубая на вірші Грицька Чубая, Костя Москальця, Юрія Андруховича, Івана Малковича, Володимира Івасюка, Дмитра Павличка, Богдана Стельмаха. Серед них - «Вона», «Коли до губ твоїх», «Я піду в далекі гори», «Нестримна течія», «Запроси мене у сни»…

22 лютого ми чекаємо на тих, хто як і ми, давно та віддано любить пісні Тараса Чубая. Це буде тихий вечір, сповнений краси та почуттів.

Проект «Меломан» (продюсер Марина Степанська) створено для людей, які дійсно «палко люблять музику», чиї смаки та інтереси не обмежені якимось догмами чи умовностями. В проекті приймають участь зовсім несхожі музиканти, що грають дуже різну музику. Та кожен з них - унікальний та неординарний. І саме це їх поєднує. Неформальні музичні вечори – це можливість живого спілкування, це клуб, до якого ми запрошуємо і фанів, і музикантів, - друзів та колег тих, хто буде виступати на сцені.

В проекті вже прийняли участь найцікавіші українські та іноземні музиканти: «Перкалаба», Валентин Стрикало, «MRK», Тарас Чубай, «KOZAK SYSTEM», Соня Сотнік, «Qarpa», Biplan (Літва), «Мегаполіс» (Росія), «Настя» (Росія), RasKar (Росія), "Маша и медведи" (Росія), «STRAMASH» (Великобританія), THE TOOBES (Білорусь). Будемо раді почути ваші побажання щодо наступних концертів.

22 лютого 2014 року о 21:00, Арт-клуб 44, Хрещатик 44-Б

Довідки та бронювання столів (044) 279 4137

Квитки:
Передпродаж 100 грн. - на сайті та в касах Карабас http://kiev.karabas.com/akustichnij-vechir
та в клубі - 120 грн. в день концерту

Смотреть еще:

Комментарии закрыты